Praca

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Szukamy ludzi, którzy pragną połączyć swój rozwój i sukces zawodowy z rozwojem i sukcesem naszej firmy. Zatrudniamy Pracowników z różnorodnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. W naszej firmie, niezależnie od stanowiska, dużą uwagę zwracamy na nastawienie pracownika, jego zaangażowanie oraz współpracę zespołową. Podejście pracownika do innych oraz jego umiejętność komunikowania się z otoczeniem mają kluczowe znaczenie, szczególnie w pracy związanej z obsługą Klientów.

Aktualne oferty pracy w naszej hurtowni znajdują się poniżej. Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy rekrutacja@vanitysklep.pl

1. MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Wrocław

Głównymi zadaniami osoby na tym stanowisku będą:
  • przygotowanie zamówień do wysyłki
  • przyjęcia magazynowe
  • wydawanie towarów
  • zaopatrzenie magazynu
Od kandydatów oczekujemy:
  • prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodzie
  • zaangażowania i pracowitości
  • dobrej organizacji pracy
  • skrupulatności
  • uczciwości oraz odpowiedzialności
Naszym pracownikom oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy rekrutacja@vanitysklep.pl.
Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.

2. SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W HURTOWNI KOSMETYCZNEJ

Obowiązki:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • telefoniczna i bezpośrednia sprzedaż oferowanych produktów,
  • przygotowywanie do wysyłki zamówień telefonicznych i mailowych,
  • budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientem,
  • obsługa sklepu internetowego,
  • obsługa aukcji na portalach aukcyjnych,
  • fachowe doradztwo w zakresie kosmetologii.

Wymagania:

  • wykształcenie kosmetyczne,
  • znajomość sprzętu kosmetycznego oraz profesjonalnych produktów kosmetycznych,
  • obsługa komputera,
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej
  • mile widziana znajomość systemów magazynowo – sprzedażowych np. Subiekt GT,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w młodej, dynamiecznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia,